ARMLÄNSTOLAR, ett par, 1920-tal.

Björk, rundade ryggar och armlän i sk baljmodell, kvadratiska nedåt avsmalnande framben med svärtade detaljer. Stoppade sitsar.

Större skada på ena armlänet. I övrigt smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK