SLAGLÅSPISTOL, troligen Sverige 1800-talets mitt.

Trästock med mässingsbeslagen kolvavslutning. Laddstock. L 26.

Slitage och smärre skador samt anlöpningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK