FÅTÖLJER, ett par samt BORD, märkt FP 42/7. 1960-tal

Stomme i plast och metall. Runt bord. Snurrbara fåtöljer på fyrdelad fot. H 51, diam 60.

Slitage. Senare tyg. Bord troligtvis kompletterad. Bord ej märkt. Märken och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK