RESEKOFFERT/GARDEROB, tidigt 1900-tal.

Trä, skinn, invändig inredning med resegarderob och klädgalgar, div etiketter utanpå. L 111, b 52, h 55.

Slitage, skador, rost, remmar skadade och av.

Lähtöhinta
2 500 SEK