SERVISDELAR, 30 delar, porslin, bla Musselmalet, Royal Copenhagen, 1900-talets mitt/andra hälft.

Halvblond. 11 moccakoppar med fat, 12 assietter, sockerskål, gräddkanna, tallrik, lövformat uppläggningsfat. 2 askfat och vas märkta Bing & Gröndahl, Köpenhamn.

Slitage. Fläckar. Nagg.

Lähtöhinta
4 000 SEK