RULLKLAFFSEKRETÄR, Danmark. Senempire 1800-talets mitt.

Mahognyfanér. Överdel med skåp och lådor. Rullklaff med bakomliggande lådinredning. Utdragbar skrivskiva. Bredd 120 cm, djup 61 cm, höjd ca 215 cm. Nyckel finns.

Fanérskador. Spricka. Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK