Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

RULLKLAFFSEKRETÄR, Danmark. Senempire 1800-talets mitt.

Mahognyfanér. Överdel med skåp och lådor. Rullklaff med bakomliggande lådinredning. Utdragbar skrivskiva. Bredd 120 cm, djup 61 cm, höjd ca 215 cm. Nyckel finns.

Fanérskador. Spricka. Slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK