BRICKBORD, Åry, Nybro. 1950/60-tal.

Fanerad skiva i ljust träslag, ihopfällbar stomme med 4 ben, total höjd 48, total bredd 48,5, brickans höjd 40, diam 45,5.

Bruksslitage, enstaka rostfläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK