Muut
357496

TOALETTGARNITYR, 5 delar, glas och silver, C G Hallberg, Stockholm, 1910-tal.

Handspegel, flakong, puderdosa samt lockaskar. Längd 11 - 29 cm. Höjd 15 cm. Diameter 7 cm. Delar endast i silver med vikt 425 g.

Bruksslitage. Mindre bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK