VITRINSKÅP, "Undantaget", Carl Malmsten.

Fanerat med ljus ek. Överdel med vitrin. Utdragbar avlastningsskiva. L 96. B 36. H 177. Nyckel finns.

Obetydligt bruksslitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
8 000 SEK