Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

TEKANNA och KOPPAR 2st, kompaniporslin, Kina, Qianlong 1736-95.

Dekor i famille rose paletten. H 12, 6 cm.

Lagningar, nagg,

Lähtöhinta
2 000 SEK