KINESISKA PORSLINSFÖREMÅL, 4 delar, 1700-/1800-tal.

2 cremekoppar med lock. Lockdosa samt kanna. Samtliga med blå dekor. Höjd 7-10 cm.

Bruksslitage. En cremekopp med lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK