KOPPAR MED FAT, 2 st samt ASSIETTER, 2 st, porslin, Flora Danica, Royal Copenhagen, Danmark, 1900-talets hälft.

Blomsterdekor med förgyllda detaljer. Fatens diam 14-14,5.

Assietterna med obetydliga nagg.

Lähtöhinta
3 500 SEK