SIDOBORD, 2 st, Wards Ateliéer AB, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Valnöt. Längd 70 cm, bredd 48 cm, höjd 45 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK