BARNSPIS. GJUTJÄRN. HUSQVARNA No 3. 1900-talets första del.

Svartlackerad. Skorsten. Stekpanna, plättlagg samt våffellagg medföljer. L 32, b 22, h utan skorsten 20.

Slitage. Asklåda saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK