Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MATSERVIS, 25 delar, porslin, Bavaria.

En större terrin, 2 mindre terriner, 7 koppar med fat, 2 uppläggningsfat, 8 talrikar, 3 assietter, 2 kakfat samt skål.

Slitage. Smärre nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK