Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

FIGURINER, 4 st, porslin, Rörstrand, Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl.

Flicka med gås, pojke på gurka, stickande flicka samt näböjande kvinna med lotusblomma formgiven av Harald Salomon. H 12-24.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK