TAKLAMPA, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, sannolikt 1960-tal.

Mässing, cylindrisk form. Takkopp i plast. H ca 32.

Smärre slitage, repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK