BORD, "Napoli", David Rosén, 1900-talets andra hälft.

Teak och bok. Rak form med två iläggsskivor. L 146 (tot l 236), b 80, h 74.

Smärre slitage. Repor. En bit av list saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK