KAFFEKOPPAR med FAT, 6 st, benporslin, "Spisa Ribb", Stig Lindberg, Gustavsberg, 2000-tal.

Randdekor i svart och brunt. "Ribb/Spisa Ribb" tillverkades ursprungligen 1955-74 samt 1987-90.

Andrahandssortering. Obet slitage.

Lähtöhinta
900 SEK