ATENIENNE, sent 1800-tal.

ATENIENNE, sent 1800-tal.

Valnöt. Hyllplan uppburna av svarvade ståndare. Längd 70, djup 42, höjd 121 cm.

Något instabil. Fuktfläckar, mindre skador och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK