FOTOGENLAMPA MED KUPA, nyrenässans. 1800-talets slut.

Vitmetall, genombruten riklig dekor av putti, bladverk mm. Stormglas och glaskupa. Höjd 67 cm.

Ej funktionstestad, ytslitage, lagad hänkel.

Lähtöhinta
2 500 SEK