Tarjoaminen vasarahuutokaupassa on helppoa

valitse vaihtoehto, joka sopii sinulle parhaiten!

1. Puhelintarjous 2. Online live-tarjous
3. Ostomääräys
4. Tarjous salissa

Lue lisää ja rekisteröidy

35893
MEDALJ, guld 18-23 K, "Kungl Patriotiska sällskapet", 1900-talets första hälft. Vikt 48 gram.
Medalj, guld 18-23 k, "kungl patriotiska sällskapet", 1900-talets första hälft. vikt 48 gram.

Kronan av 18 K guld. I ursprungligt etui och med vattrat sidenband i grönt och gult. Miniatyrtecken av förgyllt silver "Kungl Sällskapet Pro Patria" medföljer.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
6 000 SEK