FIGURIN, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Örn. Glaserad, vit stengods. Begränsad upplaga om 1500 för NK. Höjd 20 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK