Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

PARTI FIGURINER, 7st, porslin, Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl, 1900-tal.

Figuriner från Royal Copenhagen: Man med getter, kvinna med gås, pojke i nattskjorta, två hundar.
Figuriner från Bing & Gröndahl: Pojke samt undulat. Höjd ca 7,5-20 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK