BARNSTOL, karmstol, Karl Johan stil, omkring 1900-talets början.

Mahogny, stoppad sits med röd klädsel.

Ben med skada, armstöd med skada och lagning. Sprickor. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK