BARBIEDOCKOR, 3 st. 1970-tal.

BARBIEDOCKOR, 3 st. 1970-tal.

"Bech fun Barbie", "Funtime Barbie", "Walk lively Barbie". Oöppnade i originalkartonger.
Tillbehör i form av kläder till "Francie och Casey", 1965. Oöppnade i originalkartong.

Kartonger med slitage och skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK