LEKSAKSBILAR, 6 delar, Dinky Toys, Corgi Toys samt Japan, 1900-talets mitt.

Ford Transit Van, Aston Martin, MG Midget, Leyland Comet, Landrover samt traktor, Plåt, Japan.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK