GLASSERVIS, 72 delar.

GLASSERVIS, 72 delar.

11 cocktailglas, 9 champagneglas, 11 ölglas, 8 vittvinsglas, 13 starkvinsglas, 11 seltersglas, 8 snapsglas, kanna.

Fåtal delar med nagg. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK