PARTI DOCKSKÅPSDOCKOR, 9 ST, Tyskland, 1800/1900-tal.

Män och kvinnor av varierande social ställning. Dockskåpsväska medföljer. H 12-17.

Slitage, vissa skadade samt trasiga.

Lähtöhinta
3 000 SEK