PARTI SERVISDELAR, ca. 44 delar, bl.a. flintgods. Stig Lindberg, Gustavsberg. "Berså".

13 mattallrikar, 3 förrätstallrikar, 2 assietter, 4 skålar, 6 fatskål, 2 skålfat med lock, 1 gräddsnipa, 6 kaffekoppar m fat, samt 7 tekoppar m fat.

Nagg, något slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme