13 mattallrikar, 3 förrätstallrikar, 2 assietter, 4 skålar, 6 fatskål, 2 skålfat med lock, 1 gräddsnipa, 6 kaffekoppar m fat, samt 7 tekoppar m fat.
Nagg, något slitage.