361067

BÄLTE, vitmetall och emalj, jugend, möjligen Danmark, bär dat 1922.

Translucida emaljarbeten i olika färger. Längd ca 78 cm.

Slitage, repor. Bär inskription.

Lähtöhinta
1 500 SEK