APOTEKSDISK, 1900-talets början.

Vitmålad underdel med svartmålad skiva. 18 lådor i front, metall beslag. L 188, B 53, H 85.

Senare bemålning, renoverad. Slitage. Repor/märken.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift från Apoteket Bergslags.

Lähtöhinta
4 000 SEK