361602

SMYCKESET, 3 delar, 14k guld med små fasettslipade diamanter, orientaliska pärlor samt onyx, 1800/1900-tal. Vikt 21 g.

Bestående av klockkedja med liten orientalisk pärla samt onyx, längd 82 cm, slipsnål med orientalisk pärla och fasettslipad diamant, längd 6 cm, samt örhängen med krok, orientaliska pärlor och fasettslipade diamanter, höjd 1,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK