Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

POTTSKÅP, sengustavianskt, 1700/1800.

Mahogny, marmorskiva, dörrpar och låda med mässingslister mm. L 53, b 33, h 70.

Skiva med nagg, smärre skador.

Lähtöhinta
4 000 SEK