Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

POTTSKÅP, sengustavianskt, 1700/1800.

Mahogny, marmorskiva, dörrpar och låda med mässingslister mm. L 53, b 33, h 70.

Skiva med nagg, smärre skador.

Lähtöhinta
4 000 SEK