362211

RING, 18 k vitguld, 2 briljanter tot ca 1,0 ct samt safir, 1900-talets mitt.

Genombruten ringskena. Oval fasetterad exclusiv blå safir.
Ringstorlek 16,25/50,5.

Bruksslitage. Mindre repor.

Lähtöhinta
18 000 SEK