362261

RING, 18 k vitguld, briljanter tot ca 1,86 ct.

Svenska stämplar. Mittsten ca 1,30 ct, kvalitet TC, 4 briljanter tot ca 0,56 ct. Kvalitet TW. Ringstorlek 15,75/49.

Mindre bruksslitage.

Lähtöhinta
45 000 SEK