TALLRIKAR, 5 st, porslin, Qianlong, Kina, 1700-tal.

2+2+1, dekor i underglasyrblått. Diam 23.

Nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

180. Anders Krisár, 'Untitled No. 3', 2003-2004.
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK