36267
BORD, barockstil, sekelskiftet 1900.
Bord, barockstil, sekelskiftet 1900

Ek. Oktogonal skiva på sprialvridna ben. Skuren och svarvad dekor.

Slitage. Repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK