KAFFEKANNA samt GRÄDDKANNA, silver, bl a Per Erik Sundberg, Trosa, 1864. Totalvikt ca 840 g.

Kaffekanna med löst lock. Per Erik Sundberg, Trosa, 1864. Höjd ca 24.

Gräddkanna. Moskva. Höjd ca 9.

Smärre bruksslitage och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK