VITRINSKÅP, Karin Mobring och Tomas Jelinek, IKEA, 1980-tal.

"Stockholm", ur serien "Quality of Stockholm". Vitlackerat. Två fönsterdörrar på övre samt nedre del. Totalt tre hyllplan i glas. En utdragbar låda. Längd 75 cm, bredd 41 cm, höjd ca 185,5 cm.

Slitage, fläckar.

Lähtöhinta
2 500 SEK