36383
BYRÅ, sengustaviansk, provinsarbete, tidigt 1800-tal.
ByrÅ, sengustaviansk, provinsarbete, tidigt 1800 tal

Almfanér med raka sidor, snedställda hörn och ben med kannelyrer. Tre lådor med draghandtag. Träskiva. Nycklar. L 97, b 49, h 81.

Smärre slitage, skador, repor och fuktfläckar. Torrsprickor. Mindre listbit saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
6 000 SEK