Kalusteet Peilit
36385
SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft.
Spegel, empire, 1800 talets första hälft

Bronserad. Rakt krön, lunettformad dekor med parställda gripar mot svartmålad botten. Merkuriushuvuden, fleuroner. H 65.

Senare bronsering och bemålning. Skador med dekor- och färgbortfall.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK