FÅTÖLJ, "Trienna", Karl Axel Acking, 1950/50-tal.

Ek med naturfärgat läder.

Slitage, fläckar, lagning.

Muut tiedot

Modellen togs fram till Milano Triennale

Lähtöhinta
3 000 SEK