Korut
364068

EMALJSMYCKEN, 4 delar, mestadels förgyllt silver, bl a David Andersen, Norge.

Lövformad brosch samt 1 par örhängen med clips, förgyllt silver, av David Andersen. Brosch förgyllt silver, längd 7 cm. 1 par örhängen förgyllt silver (skruv) samt fjärilsformad brosch av metall, Sporrong, Stockholm. Längd 6 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK