BÄGARE, 2 st, silver, C.G Hallberg, Stockholm, 1917 respektive 1919, total vikt ca 278g.

Runda fötter. Dekorerade. Flaggor i emalj. Priser från Kungliga svenska segelsällskapet. Höjd 12-16cm.

Slitage. Repor. Minnesgravyr.

Lähtöhinta
2 500 SEK