BARDISK och BARSTOLAR, 3 st. Proveniens: Git Gay.

Bardisk i svart folie, gulmetall och gallon, svängd spegelglasskiva. L 97, b 50, h 104. Stolar med tredelad metallfot, h 61.

Skador. Stolarnas ben anfrätta.

Lähtöhinta
1 000 SEK