MONTERBORD, Louis XVI-stil. Proveniens: Git Gay.

Bronserat. Runt. Uppfällbar skiva och sidor av glas. Genombruten girland. Kannelerade kopplade ben. Diam 62, h 80.

Smärre skador, slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK