36423
PALLAR, ett par, orientaliska. Proveniens: Git Gay.
Pallar, ett par, orientaliska.
proveniens: git gay
proveniens: git gay
proveniens: git gay

Kvadratisk stoppad dyna klädd i svart gallon med bronserad dekor. Svängda ben. H 35.

Smärre skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK